PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=734}

Łowca androidów

Blade Runner
7,7 210 879
ocen
7,7 10 1 210879
8,7 47
ocen krytyków
Łowca androidów
powrót do forum filmu Łowca androidów

Niezapomniany Roy Batty z linii Nexus-6 wyprodukowany przez Tyrell Corporation - najsilniejszy replikant, uruchomiony został właśnie dziś - 8 stycznia 2016 roku.

użytkownik usunięty
kriters123

Spóźnione sto lat.

Ja w kwestii technicznej. Powiedzcie mi ludzie, jak oni to robią, że aktorka wpada z impetem w szybę, potem upada na rozwalone szkło na podłodze i sobie nie zrobi kuku. Ja się domyślam, że to nie jest szkło, ale nawet połamaną pleksą można się przebić:-) Z czego to jest zrobione?

Jack_Holborn15

z cukru. serio

teraz pewnie mają już nowocześniejsze metody, ale to cały czas jest głównie chemia

ogladamsobiedupe

Dzięki za odpowiedź. Może i masz rację.

Jack_Holborn15

To ja dodam jeszcze jako ciekawostkę, że inna aktorka we wcześniejszej scenie gdy biegnie i potyka się i wpada bodajże na taksówkę i rozwala sobie łokieć, to nie było to zamierzone i ona faktycznie się potknęła i rozwaliła łokieć o prawdziwą szybę, a nie jakąś tam taflę z cukru :]

MaksDamage

Dzięki za info. Aż tak nie siedziałem w szczegółach, żeby to wszystko wiedzieć:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones