PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462784}

Niebezpieczne dni: Tworząc "Łowcę androidów"

Dangerous Days: Making Blade Runner
7,9 349
ocen
7,9 10 1 349
Niebezpieczne dni: Tworząc "Łowcę androidów"
powrót do forum filmu Niebezpieczne dni: Tworząc "Łowcę androidów"

Czy wydali to w Polsce? Gdzie można dostać?

Meg_23

Ten dokument wchodzi w skład wersji "Final Cut", która teraz można kupić na DVD (sam ją posiadam :) ).
Cena to około 50zł, ale warto. Dostajemy za to piękną jakość obrazu filmu i ponad 3 godziny dokumentu, który musi zobaczyć każdy fan Blade Runnera.
Jeżeli chodzi o wygląd to możesz zobaczyć jak to wygląda tutaj: http://www.allegro.pl/item411294929_lowca_androidow_wersja_rezyserska_blade_runn er.html

Bizon

Dzięki. Mam nadzieję że w Empiku ją dostanę

ocenił(a) film na 10
Meg_23

Nie ograniczaj się do wydania 2DVD, 5DVD to jest coś, co tygrysy kochają najbardziej :)

Pinokio1983

Szkoda tylko, że jest to jedno z nielicznych wydań w naszym kraju, które odzwierciedla bogactwo wydań brytyjskich i tych z Regionu 1.

eon_blue

Ja mam wlasnie brytyjskie wydanie "Final Cut", mam pytanie czy na polskiej edycji Dangerous Days jest polski lektor, napisy jeno i drugie?

bob_Lazar

...lektor, napisy CZY jedno i drugie? ;)

bob_Lazar

Jedynie napisy. Upchanie ponad 3h audio w tylu językach na jednej DVD było by po prostu niemożliwe. Do tego niektóre komentarze twórców są tak bezcenne, że aż żal było by je zagłuszać lektorem :).

Bizon

Kupiłam płytę z filmem na merlin.pl. Są dwie płyty jedna z filmem a druga z "Niebezpieczne dni-tworząc..." Aż byłam zaskoczona. Są polskie napisy w "Dniach..." i lektor w filmie. Jestem już usatysfakcjonowana:). Szkoda tylko że nie mam kina domowego bo ten film na zwykłym ekranie telewizora to nie to samo, ech :/

ocenił(a) film na 5
Meg_23

W sklepach wyszła odświeżona edycja 2-dyskowego wydania specjalnego z kolekcji premium Galapagos. Jest w ładnym białym pudełku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones