PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462784}

Niebezpieczne dni: Tworząc "Łowcę androidów"

Dangerous Days: Making Blade Runner
7,9 349
ocen
7,9 10 1 349
Niebezpieczne dni: Tworząc "Łowcę androidów"
powrót do forum filmu Niebezpieczne dni: Tworząc "Łowcę androidów"

miejscami aż za bardzo. bo obok kwestii fascynujących i niezwykle ciekawych dla każdego miłośnika filmu Scotta jest tu wiele momentów w których laik w kwestiach technicznych pokręci głową i spyta: "co jest grane?". przyznam szczerze, że gdy doszło do kwestii efektów specjalnych, byłem po kilkunastu minutach już nieco znużony. może to kwestia pory (3 w nocy), ale niektóre kwestie z punktu widza były niezbyt frapujące, że tak to ujmę. mimo wszystko jednak jest to dokument niezwykły, bardzo rzetelny, ukazujący widzowi od początku do końca proces powstawania jednego z najwybitniejszych filmów sci-fi w dziejach. słuchanie o początkach scenariusza, szukaniu funduszy czy kompletowaniu obsady- kapitalna sprawa! i jestem bardzo zadowolony, że tego typu pozycja powstała. to żadne "jak powstawał..." nakręcone na odwal się, z kilkoma suchymi gadkami zblazowanych typów, ale naprawdę rozbudowana, pełna szczegółów i smaczków robota, wktórą trzeba było zainwestować sporo czasu. stąd też- pomimo pewnych przestojów i mniej ciekawych fragmentów, jest to prawdziwy rarytas dla każdego fana "Blade Runnera". mi dostarczył sporo przyjemności.

ocenił(a) film na 10
Caligula

Mnie mowę odebrało, jak włączyłem DVD nr 2 z mojego wydania "Blade Runnera" i zobaczyłem, że czeka mnie 3 i pół godziny oglądania. A po seansie aż mi żal serce ścisnął, że "Niebezpieczne dni" były takie krótkie. To chyba najciekawszy dokument o powstaniu filmu, jaki w życiu przyszło mi oglądać. Tylko faktów, informacji, danych technicznych... To KONIECZNIE trzeba obejrzeć.

ocenił(a) film na 9
Pinokio1983

Zdecydowanie jeden z ciekawszych dokumentow, jakie widzialem. Ogrom informacji, jasny podzial i zdecydowanie nie moge sie zgodzic z tym, ze jest tu zbyt duzo czegokolwiek. Ze wzgledu na ilosc omawianych tu aspektow jestem raczej sklonny stwierdzic, ze mamy tu do czynienia z niemalze telegraficznym skrotem ;) Nader interesujaca rzecz, mus dla fanow filmu, pozostawia spory niedosyt. Polecam :)

ocenił(a) film na 9
Caligula

Po raz kolejny dołączam do grona zwolenników, podpisując się pod upadłym cesarzem:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones