PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=126735}

Piekielny motel

Motel Hell
5,2 917
ocen
5,2 10 1 917
6,0 2
oceny krytyków
Piekielny motel
powrót do forum filmu Piekielny motel

nawet sympatyczny

ocenił(a) film na 5

po pochlebnych opiniach nieco się zawiodłem, ale to głównie przez to, że liczyłem na jakieś efekty gore, których tutaj tak naprawdę praktycznie nie było, ale sam filmik jest lekki i przyjemny. w sam raz na letni wieczór dla odprężenia. grozy i napięcia raczej się tu nie uświadczy, ale jest kilka fajnych pomysłów, klimat slasherów z lat 80-ych i finałowa scena z piłami mechanicznymi- dla mnie to zawsze nieco podnosi ocenę. nic specjalnego, ale jak ktoś obejrzy, nie powinien żałować.

ocenił(a) film na 5
Caligula

ach, no i zapomniałem napisać o całkiem sporej dawce czarnego humoru- zwłaszcza końcowy dialog przypadł mi do gustu: "I used preservatives":]

ocenił(a) film na 5
Caligula

rzeczywiście do obejrzenia na raz. motyw z ludżmi-sadzonkami był niezły i ta świńska "maska" na końcu. średniak na 5/10.

ocenił(a) film na 6
Caligula

Też liczyłem na trochę więcej krwi, ale ogólnie i tak było ok :)

Cyryn

Mam go ale znowu napisów do jego nie ma :( w latach 90-tych widziałem go ostatnio w tv.

ocenił(a) film na 6
Ziko81

http://dark-project.org/ napisy masz na tej stronie

Cyryn

dzięki,ale jak niema ich na Napi-projekt to nie wiem czy te zaproponowane z tej strony będą pasować do tego filmu co ja mam.Chodzi o format avi.

ocenił(a) film na 6
Ziko81

Ja też go OSTATNIO widziałem w TV, w latach 80tych :). Ostatnio, jakieś pięć lat temu oglądałem podobny film. Zamiast marudzić sprawdź po prostu czy napisy będą Ci pasować i nie rób z siebie kaleki. Z lektorem jest do obejrzenia na K.inomania.k.tv. Kropki po K i przed k usuń.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones