M. Emmet Walsh

Michael Emmet Walsh

6,9
4 411 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby M. Emmet Walsh

Tego aktora to widziałem już w tylu filmach, począwszy od "Zwolnienia warunkowego", Crittersów", czy "Łowcy androidów", ale przeważnie gra w słabych produkcjach role drugoplanowe, czy epizody. W sumie średnio go lubię, ale jedna rola mi się bardzo spodobała i to była spora rólka. Chodzi mi o bardzo dobry film Coenów (ich debiut) "Śmiertelnie proste". Postać, którą grał, była niezmiernie charakterystyczna i chyba nawet najciekawsza z całego filmu. Po tej rólce trochę zmieniłem o nim zdanie. Minimalnie, ale zawsze. Aczkolwiek uważam, że jest całkiem niezłym aktorem, ale grającym w każdym szajsie.

ABEL

Mnie ten aktor już na zawsze będzie się kojarzył z detektywem z "Śmiertelnie proste" :) Pasował do tej roli wręcz idealnie i idealnie ją zagrał.
Podobnie jak ty uważam że była to najciekawsza postać w filmie. Zdecydowanie jest to aktor który umie grać pod warunkiem że da mu się szansę :) Dali mu ją właśnie Coenowie i chwała im za to :)

Kroth

A mi sie podobał jako Al Giordino w "Podnieść Titanica". Moze nie do końca dopasował sie do pierwowzoru ale był niezły. Tak jak Richard Jordan- super w roli Pitta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones