PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4807}

Czerwony skorpion

Red Scorpion
6,3 2 638
ocen
6,3 10 1 2638
Czerwony skorpion
powrót do forum filmu Czerwony skorpion

Obejrzałem

ocenił(a) film na 7

sobie po latach ten naprawdę dobry film akcji, w dodatku kopię z VHS (normalnie czułem się jak za dawnych czasów:), moim zdaniem jeden z najlepszych obrazów Dolpha, niby prosta fabuła, a potrafi zaciekawić, fajnie było popatrzeć na wyczyny Lundgrena, takie połączenie "Rambo" z "Commando", na koniec dodam, że smutne jest to, że takie obrazy jak właśnie "Czerwony skorpion" lub sporo innych tytułów, trzeba szukać gdziekolwiek, bo nasza TV niestety zapomina o starych dobrych filmach i przeważnie puszcza te same produkcje, szkoda :(

ocenił(a) film na 8
LucasLang

A właśnie dlaczego twoim zdaniem nie jest puszczany ten doskonały film akcji w naszej Telewizji ?

ocenił(a) film na 7
bradock

Hejka, dobre pytanie, wydaje mi się, że Telewizja woli sprawdzone tytuły, które przyciągają widzów przed telewizory, a "Czerwony skorpion" to pewnie już zapomniany film (ale nie dla fanów kina akcji), a jeśli nawet znajdzie się "ktoś" kto przypomni sobie o tym tytule, to pewnie pada zdanie typu:"a kto to będzie oglądał", no chyba, że żadna ze stacji telewizyjnych nie ma kopii tego filmu, jak i wielu innych produkcji, ale raczej w to wątpię, ale kto to wie...

ocenił(a) film na 8
LucasLang

Ok ,dzięki Kolego za wytłumaczenia .Raczej masz racje ,Telewizje lubią sprawdzonę tytuły .A co według ciebię jest lepsze /fajniejsze : Czerwony Skorpion czy Zaginiony w akcji ?

ocenił(a) film na 7
bradock

Ciężko stwierdzić, oba tytuły są dobre, ale mi bardziej odpowiada "Czerwony skorpion", jest bardziej dynamicznym filmem

ocenił(a) film na 8
LucasLang

Mi też bardziej odpowiada ,,Czerwony Skorpion ,, ale ,,Zaginiony w akcji ,, też spoko .

ocenił(a) film na 8
LucasLang

LUCAS niestety jest masa swietnych filmow z roznego gatunku ktore sa dziwnie zapomniane nie stajac sie nigdy hitami. Nasza TV puszcza stale to samo bo im sie nie chce sprowadzac malo znanych filmow. Na to chyba wszystko wskazuje. Ryja nam psychike puszczaniem stale tego samego abysmy jak Lemingi chyba calkiem zdurnieli. Bedac mlodszy co roku zadawalem sobie pytanie ku...wa dlaczego jest taka masa powtorek a tak malo kultowych starszych mniej znanych filmow. Te pytanie chyba trzeba by bylo pokierowac do wlascicieli TVP1,TVP1,POLSATU i amerykanskiego TVN...

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

Chyba tylko TV PULS ratuje cala sytuacje bo puszczaja wiele swietnych filmow ktore na tamtych stacjach rzadko byly puszczane...

użytkownik usunięty
LucasLang

połączenie "Rambo" z "Commando" i "Conanem Barbarzyńcą" (bieganie shirtless i w samych gaciochach ;p)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones